Vrácení a reklamace zboží

Vrácení zboží

Snažíme se pro vás vyrábět kvalitní výrobky ze surovin od ověřených dodavatelů. Pokud se i přesto stane, že s naším výrobkem nejste spokojeni, zajistíme vám jeho rychlou výměnu nebo vrácení.

Vzít zboží zpět je možné pouze v případě netónovanou výrobků, které jsou dle ceníku na skladě, do jednoho měsíce od data koupě a to jen zboží, zakoupeného přímo od dodavatele. Zboží nacházející se v neporušeném balení, od vás odkoupíme na základě vrácení původní faktury a odečtení 30 % částky jako poplatku za manipulování se zbožím a administrativní úkony.

U tónovaných výrobků se podle Zákona č. 102/2014 Z.z, § 7, odst. 6, písm. c) jedná o zboží zhotovené podle zvláštních požadavků spotřebitele. V tomto případě není možné zboží vzít zpět.

 

Reklamace zboží

Vzhledem k svému charakteru, si naše výrobky zachovávají své užitné vlastnosti v původním, neotevřeném obalu po dobu uvedenou na obalu od data výroby.

Barevný odstín je zaručen pouze v rámci jedné výrobní šarže. Nepatrné barevné odchylky jsou podmíněny surovinami a technickými možnostmi výroby, nemohou být tedy důvodem k reklamaci.

Reklamaci barevných odstínů je možné uskutečnit do 15 dnů od dodání zboží a výlučně před použitím resp. zpracováním dodaného zboží. V případě, že v této lhůtě nebude reklamace uskutečněna platí, že odběratel s odstínem dodaného zboží souhlasí.

Reklamace se podává písemně; při reklamaci je odběratel povinen prokázat zakoupení předmětu reklamace u dodavatele.

K reklamovanému zboží je nutné doložit kopii faktury nebo dodacího listu a také vyplněný Reklamační list, který najdete zde ›Veškeré další informace ohledně vrácení a reklamace zboží najdete v Obchodních podmínkách a Reklamačním řádu POLYTEX

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů