Termobarva i proti plísni

Z některých stěn v bytě nebo domě můžeme hlavně v zimních měsících cítit nepříjemný chlad. Jedním z řešení jak předejít tomuto jevu je použití tepelněizolační barvy přímo na stěny v místnosti.

Termofarba vytvoří po zaschnutí souvislou vrstvu, která dokáže přispět ke zvýšení povrchové teploty stěn, a tím i k lepší pohodě v místnosti. Její součástí jsou speciální plniva (mikrokuličky) pravidelně rozmístěné ve směsi pryskyřic, pigmentů a ostatních složek. Právě vrstva mikrokuliček přispívá k tomu, aby byly stěny teplejší a my jsme se cítili v oblíbené místnosti mnohem lépe.

 

  • Termobarva i proti plísni
  • Termobarva i proti plísni
  • Termobarva i proti plísni

Účinný i proti plísním

Tepelně izolační nátěr ACTIN THERMO SPIN omezuje i srážení vzdušné vlhkosti na stěnách, která je hlavní příčinou vzniku plísní. Pokud přesto dojde k usazení vody na stěně, tato rychleji vyschne. Kromě mikrokuliček obsahuje i mikrokapsle s nejnovějšími aktivními látkami, které zůstávají po zaschnutí v barvě a jsou účinné několik let. Právě kombinace mikrokuliček a mikrokapslí tvoří extrémně účinnou dvojnásobnou ochranu proti plísním. Nátěr zároveň reguluje vlhkost stěn. Propouští vodní páry, ale vedle toho nepropustí vodu.

Jak se aplikuje?

ACTIN THERMO SPIN jednoduše nanesete na stěnu jako klasickou barvu, při natírání téměř vůbec neprská. Nátěr je zdravotně bezpečný, dokonce by se mohl používat také jako barva na dětské hračky. Menší nečistoty z něj snadno setřete mokrým hadrem.

Použití

Je ideální na studené stěny, tepelné mosty či místa, kde méně proudí vzduch, například severní stěny bez dostatečné izolace, kouty nebo prostory za skříněmi. ACTIN THERMO SPIN je vhodný i na stěny a stropy v místnostech, kde je zásluhou vysoké relativní vlhkosti vzduchu největší pravděpodobnost vzniku a rozvoje plísní. Jsou to hlavně kuchyně, koupelny, sanitární prostory, prádelny nebo komory.

Informujte sa detailněji o termonátěru ACTIN THERMO SPIN ›

Mám zájem o termobarvu ACTIN THERMO SPIN:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů