Speciální lak místo obkladaček

ACTIN L bezbarvý je ekonomickou alternativou ke obkládačkám do kuchyně nebo koupelny. Hladkou stěnu stačí natřít interiérovou barvou podle vámi zvoleného odstínu a pak jednoduše nanést průhledný lak. Získáte tak vodě odolný, omyvatelný povrch bez spár. Široká paleta odstínů podkladové barvy zaručí dokonalé sladění s kuchyňskou linkou, či doplňky v koupelně nebo na toaletě.

 

  • Speciální lak místo obkladaček
  • Speciální lak místo obkladaček
  • Speciální lak místo obkladaček
  • Speciální lak místo obkladaček
  • Speciální lak místo obkladaček
  • Speciální lak místo obkladaček
  • Speciální lak místo obkladaček

Co je lak na stěnu?

Je to bezbarvý nátěr, ředitelný vodou, přátelský k životnímu prostředí. Vytváří plně omyvatelný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Je to ideální volba pro ty, kteří mají rádi čisté stěny. Při vývoji laku jsme kladli velký důraz na bezpečnost a zdravotní nezávadnost. ACTIN L bezbarvý splňuje přísné požadavky pro aplikaci na dětské hračky. 

Jak jej aplikuji?

Jde to snadno válečkem na kvalitní interiérové barvy odolné proti mokrému oděru. Lak je průhledný, takže barevnost určuje jeho podklad. Z jednoho kilogramu laku natřeme při dvojnásobném nátěru přibližně 7 metrů čtverečních. Nářadí po práci prostě omyjeme čistou vodou. Po čase není problém přetřít lak jinou barvou.

Použití laku na stěnu

Například jak ekonomickou náhradu obkladů. V tomto případě je výhodou vznik jednolitého povrchu bez spár. Je ideální jako finální nátěr extrémně namáhaných povrchů, jako jsou sokly při schodištích, vstupní haly, chodby ve školách, bytovkách, nemocnicích...

Je správnou volbou i pro stěny v nákupních centrech, prodejnách a jiných místech s problémovým odstavením provozu. Je vhodný i do prostor se zvýšenou vlhkostí, jako jsou sprchy, koupelny, šatny...

Informujte sa detailněji o laku ACTIN L bezbarvý ›

Mám zájem o speciální lak na stěnu:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů