Speciální lak místo obkladaček

Je ekonomickou alternativou ke obkládačkám do kuchyně nebo koupelny. Hladkou stěnu stačí natřít interiérovou barvou podle vámi zvoleného odstínu a pak jednoduše nanést průhledný lak. Získáte tak vodě odolný, omyvatelný povrch bez spár. Široká paleta odstínů podkladové barvy zaručí dokonalé sladění s kuchyňskou linkou, či doplňky v koupelně nebo na toaletě.

 

 • Speciální lak místo obkladaček
 • Speciální lak místo obkladaček
 • Speciální lak místo obkladaček
 • Speciální lak místo obkladaček
 • Speciální lak místo obkladaček
 • Speciální lak místo obkladaček
 • Speciální lak místo obkladaček

Co je lak na stěnu?

Nejde o lak vyrobený pomocí rozpouštědel se silným zápachem. Jde o lak na bázi vody s prémiovou aquatechnologií. Díky ní je nereaktivní a dokonale přilne téměř na každou stěnu - na omyvatelné barvy, omítky, beton i dřevěné obložení. A přitom vytváří hladkou a snadno omyvatelnou glazuru s odolností blížící se keramickým obkládačkám. 

Máte zájem o speciální lak na stěnu? Tak neváhajte a přejděte přímo na podstránku průhledného keramického laku a pošlete nám poptávku.

Nanést ho zvládne každý

Jde to snadno válečkem na kvalitní interiérové barvy odolné proti mokrému oděru. Lak je průhledný, takže barevnost určuje jeho podklad. Z jednoho kilogramu laku natřeme při dvojnásobném nátěru přibližně 7 metrů čtverečních. Nářadí po práci prostě omyjeme čistou vodou. Po čase není problém přetřít lak jinou barvou.

Bezpečnost na 1. místě

Při vývoji keramického laku jsme kladli velký důraz na bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Obsahuje jen minimální množství těkavých látek. Šetří životní prostředí i vaše zdraví. A přitom ještě vyhověl testům podle normy EN 71-3. To znamená, že splňuje přísné požadavky a mohl by být použit i na dětské hračky.

Tipy pro použití

 • Například jako ekonomická náhrada obkladů v kuchyních a koupelnách. Výhodou je minimalistický vzhled a vznik jednolitého voděodolného povrchu bez spár.
 • Pro extrémně namáhané vnitřní stěny a jejich části - při schodištích, ve vstupních halách, šatnách, veřejných toaletách...
 • Pro stěny v nákupních centrech, prodejnách a jiných místech s problémovým odstavením provozu.
 • Vhodný i pro vnitřní svislé plochy, kde dochází ke kontaktu s vodou - při výlevky, vanách, sprchách, bazénech...
 • Můžete ho použít i pro vytvoření hladkého a lehce omyvatelného povrchu ve zdravotnických, potravinářských či školských zařízeních (vyhovuje zákonným požadavkům na jejich materiálně-technické vybavení).

 

V našem portfoliu najdete nejen průhledný ale i barevný krycí keramický lak. Více informaci o obou lacích naleznete v kategorii laky ›

Mám zájem o speciální lak na stěnu:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů