Revoluční protiplísňový nátěr

Plíseň na fasádě je nepříjemným překvapením, ale i tento problém má účinné řešení. Je jím unikátní nano-silikonová fasádní barva. Její součástí jsou speciální mikrokuličky, pravidelně rozmístěné ve směsi kvalitních silikonových pryskyřic a ostatních vybraných složek.

 

  • Revoluční protiplísňový nátěr
  • Revoluční protiplísňový nátěr
  • Revoluční protiplísňový nátěr

V čem je protiplísňový nátěr ACTIN THERMO SAN revoluční?

Obsahuje nejpokrokovější aktivní látky, které ničí široké spektrum plísní a řas. Jde o mikročástice, které zůstávají pevně zabudované v nátěru, nevymývají se a proto jsou zárukou dlouhodobé ochrany nátěru.

Nátěr potlačuje kondenzaci vzdušné vlhkosti, čímž odstraňuje jednu z hlavních příčin rozvoje řas a plísní. Vedle toho minimálně zachycuje špínu, která je pro plísně živnou půdou.

Po vyschnutí vytvoří na povrchu stěn membránu, která nepropustí vodu a zároveň je velmi prodyšná pro vodní páry. Tato funkce by se dala přirovnat k vysoce prodyšné a zároveň nepromokavé látce Goratex.

Vedle výborných ochranných a dekoračních vlastnostech má nátěr i zvýšenou odrazivost slunečního záření. Tím může dosáhnout stabilnější teplotu v místnosti během léta a snížit množství energie na chlazení obytných prostor. Zde je třeba připomenout, že odraz slunečního záření závisí ve velké míře na barevném odstínu fasády. Je známo, že tmavší odstíny pohlcují více tepla než bílá barva.

ACTIN THERMO SAN je bez zápachu, ředí se vodou, je vhodný na téměř všechny druhy fasád i vnitřních stavebních povrchů. Má mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím. Předpokládaná životnost je minimálně 15 let. Na nátěr poskytujeme 5 letou extra záruku na odolnost vůči plísním.

Informujte se detailněji o termonátěru ACTIN THERMO SAN ›

Mám zájem o termonátěr ACTIN THERMO SAN:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů