O nás

Poctivé slovenské barvy, omítky a laky

Jsme slovenský výrobce. Pro výrobu našich produktů vybíráme ty nejkvalitnější suroviny a prvotřídní pigmenty výlučně od renomovaných dodavatelů.

Ověřená kvalita

Všechny naše produkty splňují technické parametry předepsané evropskými a slovenskými normami. Kvalita a proces výroby jsou pravidelně kontrolovány několika nezávislými institucemi.

Odborné poradenství

Úzce se specializujeme na výrobu ekologických povrchových úprav pro fasády a vnitřní stěny. Proto v tomto segmentu dokážeme poskytnout nadstandardní technické poradenství. Navštivte naše poradenské centra v sídle společnosti, Žilině, Banské Bystrici, Bratislavě a Košicích a využijte možnost odborné konzultace v příjemném prostředí.

Tradice od 1990

Patříme k nejdéle působícím společnostem na slovenském trhu. Našimi barvami a omítkami bylo ošetřených miliony metrů čtverečních povrchů.

Moderní výrobní provoz

V roce 2011 jsme postavili jeden z nejmodernějších výrobních provozů ve střední Evropě. Máme vlastnou koloristickou laboratoř. Dokážeme připravit přesné 100 ml vzorky vámi zvoleného materiálu ve vybraném barevném odstínu.

Vývoj a inovace

Každoročně investujeme do modernizace kapacit na vývoj a výrobu. Naši odborníci neustále sledují nejnovější světové trendy. Výsledkem je několik inovativních produktů - hygienické nátěry, laky na stěnu či termoizolační nátěry.

Reference

Pro rychlé dodávky, osobní servis a trvalé férové vztahy s partnery jsme v nedávné době dodávaly finální povrchové úpravy například pro nové kardiologické centrum v Košicích, nemocnici Antolská v Bratislavě, Bratislavský hrad, jadernou elektrárnu v Mochovcích, lázně Piešťany, lázně Rajecké Teplice...

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů