O nás

Naším posláním je vyrábět omítky, barvy a laky na vnitřní stěny a fasády, které vás vždy příjemně překvapí. A nejen cenou.

Krátká videoprezentace naší firmy :
 

 

Tajemství našeho úspěchu


Jsme perfekcionisté. Dáváme pozor i na ty nejmenší detaily. Naše omítky, barvy a laky jsou přátelské k přírodě i vašemu zdraví. Snažíme se, aby byl každý náš produkt malým mistrovským dílem.

Investujeme do nejmodernějších technologií a vybavení na míchání barev. Díky tomu neustále zlepšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

Dlouhodobě spolupracujeme a máme osobní vztahy se specialisty top firem v našem oboru jako např. BASF, DOW, WACKER, OMYA, CHROMAFLO, THOR nebo AKZO NOBEL.

 

Rádi vám pomůžeme, pokud hledáte odborníka na:
 

 

Proč nejsme jen další z mnoha výrobců barev?


1. Jsme čestní. Čestnost je pro nás v podnikání nejdůležitější hodnota. Vyrábíme pouze ověřené výrobky, co opravdu fungují. Doporučíme vám je pouze v případě, kdy jsme si stoprocentně jistí výsledkem.

2. Naším cílem není vydělávat velké peníze (i když se tomu nebráníme  ), ale přinášet hodnotu sobě, partnerům a přátelům… Proto můžeme garantovat, že naše produkty dostanete v nejlepším poměru ceny a kvality.

3. Naší největší motivací je, když se daří našim zákazníkům. Jejich spokojenost nás ví nastartovat více než ranní káva.

 

Naše produkty jsme v poslední době dodávaly pro:
 

 

Již od roku 1990 vyrábíme poctivé omítky, barvy a laky, které činí váš život krásnějším.

Najdi svou barvu! 

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů