Extra odolná fasádní omítka

Plísně a řasy trápí velkou část uživatelů zateplovacích systémů. Jejich růst nelze zcela eliminovat. Čím kvalitnější fasádní omítku použijete, tím déle bude vaše fasáda vyžadovat jen minimální údržbu.

 

  • Extra odolná fasádní omítka
  • Extra odolná fasádní omítka
  • Extra odolná fasádní omítka

Jaká je nejlepší fasádní omítka?

Ideální omítka by měla být trvanlivá, univerzální, snadno aplikovatelná a dostupná v co nejširší škále barev. Na trhu je množství značek a typů. Mezi základní typy patří minerální, akrylátové, silikátové a silikonové. Každá má své plusy a minusy, více o nich se můžete dozvědět v předchozím článku.
Největším problémem fasád jsou v posledních letech plísně a řasy. Proto byly vyvíjeny nové typy hybridních pojiv s nanokremičitými částicemi, díky kterým se fasády méně špiní a rychleji schnou po dešti či ranní rose. Kombinací těchto nanopojív s osvědčenými silikátovými a silikonovými materiály vznikají omítky nové generace.
Jelikož jsou silikátové omítky náchylnější na zpracování a mají omezenou škálu barev, se říci, že nejlepší volbou současnosti jsou fasádní omítky na nano-silikonové bázi.

V čem je POLYTEX nano-silikonová omítka výjimečná?

Nejde o běžnou silikonovou omítku, jde o pastovitou omítku s nano-křemíkovou technologií. Ta zajistí extrémně rychlý odvod vlhkosti z povrchu a minimální sklon k ulpívání špíny. K dlouhodobě čistému vzhledu přispívá i její jemná zatíraná (točená) struktura.
Omítka je vybavena speciálními mikrokapslemi, které zajistí nejvyšší ochranu proti plísním a řasám. Na rozdíl od běžně používaných protiplísňových látek zůstávají po zaschnutí pevně zakompované v omítce. Vyznačují se řízeným pomalým uvolňováním aktivních složek, což výrazně prodlužuje dobu odolnosti omítky. Skladba mikrokapslí je upravena tak, aby byly bezpečné pro lidi, zvířata i životní prostředí.

Navíc je tato omítka poctivě vyrobená z nejlepších surovin, velmi snadno se aplikuje a je fakt trvanlivá. Zaslouží si ji i vaše fasáda?

Na polystyren i minerální vlnu

Představte si krásnou fasádu i po deseti letech. POLYTEX silikonová omítka s nano-křemíkovou technologií výtečně odolává povětrnostním vlivům, špíně i mikrobiologickému napadení. velmi nízkou nasákavost a nejvyšší třídu propustnosti vodních par. Proto je univerzálně použitelná na všechny typy zateplovacích systémů, komíny, sokly i stěny bez zateplení.

Kde koupím POLYTEX Nano-silikonovou omítku?

Naše fasádní omítky jsou na prodej u smluvních obchodních partnerů i pohodlně online. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a hlavně osobně. Jediné, co musíte udělat, abyste se dozvěděli cenu pro váš konkrétní případ, je zavolat na naši infolinku nebo kliknout zde a následně na "Mám zájem koupit" při popisu Nano-silikonové omítky a vyplnit nezávazný kontaktní formulář. Odpovíme vám obratem (v pracovní dny skoro vždy do 24 hodin). Je to jednoduché a získáte opravdu dobrou cenu!

Máte zájem o omítku ACTIN FIS-THERMO? Napište nám:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů