Fasádní omítka nové generace

Plísně a řasy trápí velkou část uživatelů zateplovacích systémů. Jejich růst nelze zcela eliminovat, ale dá se značně omezit výběrem vhodných materiálů. Čím kvalitnější fasádní omítku použijete, tím déle bude vaše fasáda vyžadovat jen minimální údržbu a plísně nebudou poškozovat vaše zdraví.

 

  • Fasádní omítka nové generace
  • Fasádní omítka nové generace
  • Fasádní omítka nové generace

Nový výzkum pro ochranu fasád

Top inovace v oblasti vývoje fasádních omítek jsou pojiva s nanočásticemi křemíku. Díky nim se fasády méně špiní a rychleji schnou po dešti či ranní rose. 

Kombinací těchto pojiv s osvědčenými materiály vznikají omítky nové generace. Klasické silikátové omítky jsou náročnější na zpracování a mají omezenou škálu barev. Dá se říci, že nejlepší volbou současnosti jsou fasádní omítky s nanočásticemi křemíku na silikonové bázi.

Máte zájem o fasádu nové generace? Tak neváhejte a přejděte přímo na podstránku Nano-silikonové fasádní omítky a pošlete nám poptávku.

Lepší než všechny předešlé

POLYTEX Nano-silikonová omítka je prémiová pastovitá omítka s nanokremíkovou technologií. Spolehlivě odolává povětrnostním vlivům, špíně i mikrobiologickému napadení a proto si zachovává dlouhodobě svěží vzhled. K minimálnímu ulpívání špíny přispívá i její jemná zatíraná (točená) struktura.

Pro vysoký výskyt plísní na fasádách jsme omítku vybavili speciálními aktivními mikrokapslemi. Prošla sérií náročných zkoušek a prokázala výrazně vyšší stupeň ochrany proti plísním a řasám jako běžné omítky.

Při dosahování nejvyšších kvalitativních standardů klademe vždy důraz i na ekologii. Skladba mikrokapslí je upravena tak, aby byla omítka bezpečná pro vaše zdraví, zvířata i životní prostředí.

 

 

Na polystyren, minerální vlnu i nezateplenou fasádu

Omítka s nanokremíkovou technologií je univerzálně použitelná na všechny typy zateplovacích systémů, komíny, sokly i stěny bez zateplení. Je ideální i pro fasády s problémovou údržbou nebo vyšší pravděpodobností rozvoje plísní a řas jako jsou panelové domy, budovy bez dostatečného překrytí fasád či stavby v blízkosti řek, lesů a polí.

Máte zájem o fasádu nové generace? Tak neváhejte a přejděte přímo na podstránku Nano-silikonové fasádní omítky a pošlete nám poptávku.

Potřebujete další informace o nano-silikonové omítce? Napište nám:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů