Extra odolná fasádní omítka

Plísně a řasy trápí velkou část uživatelů zateplovacích systémů. Jejich růst nelze zcela eliminovat. Čím kvalitnější fasádní omítku použijete, tím déle bude vaše fasáda vyžadovat jen minimální údržbu.

 

  • Extra odolná fasádní omítka
  • Extra odolná fasádní omítka
  • Extra odolná fasádní omítka

Největším problémem fasád jsou v posledních letech plísně a řasy. Hlavní příčinou jejich vzniku je povrchová vlhkost a znečištění. Velmi rychle se šíří, jedna spora vyprodukuje do dvou týdnů 50 milionů nových. Postupně narušují povrch a vytvářejí nehezké černé fleky. A přitom ještě dokážou zákeřně a nenápadně poškozovat vaše zdraví.

Proto byly vyvíjeny nové typy hybridních pojiv s nanokřemičitými částicemi, díky kterým se fasády méně špiní a rychleji schnou po dešti či ranní rose. Kombinací těchto nanopojív s osvědčenými silikátovými a silikonovými materiály vznikají omítky nové generace.

Jelikož jsou silikátové omítky náchylnější na zpracování a mají omezenou škálu odstínů, se říci, že nejlepší volbou současnosti jsou fasádní omítky na nano-silikonové bázi.
 

Chtěli byste fasádu nové generace? Tak neváhejte, vyberte si odstín a klikněte na "Mám zájem koupit". Je to jednoduché a získáte opravdu dobrou cenu!

V čem je naše nano-silikonová omítka výjimečná?

Nejde o běžnou silikonovou omítku, jde o pastovitou omítku s nano-křemíkovou technologií. Ta zajistí extrémně rychlý odvod vlhkosti z povrchu a minimální sklon k ulpívání špíny. K dlouhodobě čistému vzhledu přispívá i její jemná zatíraná (točená) struktura.

Je vybavena speciálními mikrokapslemi, které vaší fasádě zajistí nejvyšší ochranu proti plísním a řasám. Na rozdíl od běžně používaných protiplísňových látek zůstávají po zaschnutí pevně zakompované v omítce. Vyznačují se řízeným pomalým uvolňováním aktivních složek, což výrazně prodlužuje dobu odolnosti omítky. Skladba mikrokapslí je upravena tak, aby byly bezpečné pro vaše zdraví, zvířata i životní prostředí.

Navíc je poctivě vyrobená z nejlepších surovin, velmi snadno se aplikuje a je fakt trvanlivá. Její kvalitou jsme si natolik jisti, že pro vás poskytujeme extra záruku na odolnost proti plísním.

Na polystyren, minerální vlnu i nezateplenou fasádu

Představte si krásnou fasádu i po deseti letech. Naše omítka s nano-křemíkovou technologií spolehlivě odolává povětrnostním vlivům, špíně i mikrobiologickému napadení. velmi nízkou nasákavost a nejvyšší propustnost vodních par. Je univerzálně použitelná na všechny typy zateplovacích systémů, komíny, sokly i stěny bez zateplení.

Chtěli byste fasádu, na kterou budete pyšný? Tak neváhejte, vyberte si odstín a klikněte na "Mám zájem koupit". Je to jednoduché a získáte opravdu dobrou cenu!

Potřebujete další informace o nano-silikonové omítce? Napište nám:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů