Elastická fasádní termobarva

Změny počasí, ročních období, ale i vnitřní pnutí v budovách jsou hlavními příčinami vzniku prasklin a trhlin na povrchové vrstvě domu. O tom, že nejde jen o estetický problém svědčí postupné pronikání dešťové vody a narušení povrchu fasády.

Pohled na praskliny, puchýře, případně větší trhliny není příjemný. Navíc, oprava takového poškození si často vyžaduje velké náklady. Jak se tomu vyhnout a přitom neutratit hodně peněz? Jednodušším a výrazně levnějším řešením je prevence pomocí pružných nátěrů.

 

  • Elastická fasádní termobarva
  • Elastická fasádní termobarva
  • Elastická fasádní termobarva
  • Elastická fasádní termobarva
  • Elastická fasádní termobarva

Speciální elastická barva ACTIN THERMO

Je vyvinuta tak, aby překlenula vznikající vlasové trhliny. Tuto schopnost si zachovává dlouhodobě. Na rozdíl od běžných elastických nátěrů tvoří velkou část jejího objemu mikrokuličky. Tyto snižují pravděpodobnost vzniku trhlin během tepelného namáhání, a tím prodlužují životnost ošetřeného povrchu. Mikrokuličky omezují i srážení vlhkosti na povrchu nátěru, čímž snižují riziko vzniku plísní a řas.

Vyberte si odstín

Kromě dlouhodobé a účinné ochrany povrchů splňuje tato barva i dekorační a estetické požadavky. ACTIN THERMO si můžete dát natónovat do téměř jakéhokoliv odstínu, nátěr dosahuje nejvyšší stálost barev. I při jeho použití byste však měli myslet na skutečnost, že tmavší odstíny pohlcují více energie ze slunce, čímž se více přehřívají. Proto odborníci doporučují vybírat spíše světlé, případně pastelové odstíny.

Použití

Nátěr nanášejte ve dvou, nejlépe ve třech vrstvách. Tehdy lépe vyplní a překlene trhlinky. Se třemi nátěry se zvyšuje i termoizolační efekt, protože je na sobě více mikrokuliček. Barva je přátelská k životnímu prostředí, snadno se nanáší, neprská. ACTIN THERMO je ideální na opravu fasádních povrchů, na nichž jsou viditelné vlásečnicové trhliny, hlavně na renovaci zateplovacích systémů na bázi polystyrenu. Můžete ho použít i na hrubší omítnuté fasády a betonové povrchy, například na panelových domech. Nátěr nepraská ani na nově tmelených spojích.

Informujte se detailněji o termonátěru ACTIN THERMO ›

Mám zájem o elastickou termobarvu ACTIN THERMO:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů