Antimikrobní barvy na stěnu

Plánujete v nejbližší době přemalovat stěny u vás doma nebo na pracovišti? Potrpíte si na zdravé klima v místnosti a máte rádi opravdu čisté stěny? Dopřejte si profesionální interiérové barvy se stříbrem, které vedle špičkových vlastnostech dokáží eliminovat i neviditelné nepřátele.

 

  • Antimikrobní barvy na stěnu
  • Antimikrobní barvy na stěnu
  • Antimikrobní barvy na stěnu
  • Antimikrobní barvy na stěnu
  • Antimikrobní barvy na stěnu
  • Antimikrobní barvy na stěnu

Co jsou antimikrobní barvy?

Jde o ekologické barvy obsahující ionty stříbra a jiné aktivní mikročástice. Ty zůstávají pevně zabudované v nátěru, nevymývají se a proto jsou zárukou dlouhodobé ochrany proti mikrobům- bakteriím, plísním a virům. Díky tomu dodají vnitřním prostorům zcela nový rozměr hygieny a bezpečí.
Používají se především ve zdravotnictví, v penzionech pro seniory, ústavech sociální péče, balneoprovozech, bazénech, fitness centrech a kosmetických salonech. Pro jejich zdravotní nezávadnost a unikátní funkční vlastnosti si je často zakoupí i do pobytových místností, kuchyní, koupelen, toalet nebo při problémech s plísněmi na stěnách.

Účinné i proti koronaviru

Novým koronavirem se můžete nakazit i tehdy, když se dotknete povrchu stěn, na kterém jsou virové částice, a pak se dotknete úst, nosu nebo očí. Životnost viru závisí na mnoha faktorech, včetně okolní teploty, vlhkosti a typu povrchu. Na hladkých stěnách se může udržet i dva dny.
Množství vědeckých studií ukázalo, že viry jsou po styku s ionty stříbra usmrceny a neschopné dále mutovat. Pro použití stříbra v nátěrech je udělen i mezinárodní patent, ve kterém je uvedeno, že nátěrové hmoty s ionty stříbra deaktivují koronavirus do 4 hodin.
A proto jedním z řešení, jak zčásti předejít nákaze v domácnostech či na pracovišti, je právě použití barev na stěny s obsahem stříbra.

Proč antimikrobní barvy POLYTEX?

Jsme jedním z lídrů na trhu v dodávkách speciálních ekologických nátěrů.
Naše antimikrobní barvy jsou zdravotně nezávadné, certifikované a nejkomplexněji testovány.
Garantujeme nejlepší poměr ceny a kvality.

Detailnější informace o našich antimikrobních hygienických barvách, možnostech tónování a cenách naleznete zde

Mám zájem o antimikrobní hygienickou barvu:


* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podle nařízení EU 2016/679 dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů za účelem zajištění vzájemné komunikace iniciované tímto kontaktním formulářem. Souhlas lze kdykoli odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let od jeho udělení a údaje budou vymazány. Kontakt pro odvolání info@polytex.sk.

Pro bližší informace jak nakládáme s osobními údaji klikněte sem.

OVĚŘENÁ KVALITA

Certifikované výrobky, tradice od 1990

RYCHLÉ DORUČENÍ

Máme vše skladem, expedujeme do 2 pracovních dnů